Новини

Maschio Gaspardo представив сівалки Renata та Julia

5 Листопада 2018 226

Gaspardo_Renata
Сівалка Renata
Traktorist.ua

Італійська компанія Maschio Gaspardo презентувала на 12-й міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» сівалки Renata та Julia, які оснащені системою Isotronic.

Про це Traktorist.ua повідомив директор компанії «Маскіо-Ґаспардо Україна» Дмитро Давиденко.

Широкозахватна 17-метрова сівалка Julia є 24-рядною і призначена для висіву просапних культур. Сівалка дозволяє виконувати посів на швидкостях до 12 км/год й обробляти великі площі в найкоротший термін. З нею може працювати трактор потужністю від 280 к.с.

Сівалка Julia зайшла на український ринок у 2018 р. Всього було привезено 3 машини, які вже відпрацювали сезон.Техніка, яка була представлена на виставці «ІнтерАГРО-2018», використовувалась в демонстраційних турах для аграріїв у різних регіонах.

«Це для нас була основна ціль: подивитися як вони відроблять повноцінний сезон в українських реаліях. Вони впоралися на відмінно. Наразі кількість замовлень на наступний сезон перевершує попередні виробничі плани, тому, разом з колегами з заводу Gaspardo, розглядаємо можливості їх розширення», — пояснив Дмитро Давиденко.

Сівалка Julia

Renata — це 8-рядна сівалка з транспортною шириною 3 м і робочою шириною 6 м, що зараз актуально для українського ринку. Вона також може виконувати ідеальний посів на швидкості до 12 км/год.

Сівалка Renata не є новинкою на українському ринку, але на виставці презентована оновлена модель з системою Isotronic, тобто з електроприводом висіваючого апарату.

«Ці сівалки в Україні працюють з 2013 р. Але тоді попит на сівалки зі складаною рамою був набагато менший і ми масово продавали модель Romina, також 8-рядну, але на жорсткій рамі. Зараз попит на складані сівалки зростає, тому тепер ми активно будемо пропонувати на ринок України Renata», — зазначив Дмитро Давиденко.

Сівалка Renata агрегатується з тракторами потужністю від 120 к.с.

«Всі сівалки, як і іншу техніку, ми ввозимо в досить гарних комплектаціях (не базових). Тому пропонуємо аграріям за реальну ціну вже готовий продукт, за який не потрібно буде додатково доплачувати, щоб отримати необхідні опції», — підкреслив Дмитро Давиденко.Радимо почитати