Новини

Pöttinger презентував техніку для невеликих і середніх підприємств

5 Листопада 2018 222

Multiline_Pottinger
Multiline — це поєднання повноцінної дискової борони Terradisc 4001 з механічною сівалкою Vitasem 402 ADD
Traktorist.ua

На 12-й Міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» компанія Pöttinger презентувала техніку для невеликих і середніх підприємств. На стенді компанії представлена система оснащення Multiline, сівалка Aerosem та плуг Servo 35 S.

Про це Traktorist.ua повідомив брендменеджер компанії «Pöttinger-Україна» Володимир Мірненко.

Multiline — це поєднання повноцінної дискової борони Terradisc 4001 з механічною сівалкою Vitasem 402 ADD.

За словами представника компанії, ці одиниці техніки є універсальними та взаємозамінними одиницями.

«Якщо у фермера є це обладнання, то він може його комбінувати та обирати необхідне для будь-якого поля та будь-яких умов обробітку», — підкреслив Володимир Мірненко.

Сівалка Aerosem вже отримала 3 срібних медалі на виставці Agritechnica 2017 в Ганновері. На ній поєднані системи зернового та точного висівів, тому, за словами представника компанії, вона може сіяти абсолютно все.

«Ми можемо сіяти як кукурудзу, сою, горох, нут, так і можемо суцільним висівом сіяти мак і горох», — зазначив Володимир Мірненко.

Також сівалка дозволяє направляти потік добрив: разом в рядок із насінням, зліва від рядка, справа або в обидва напрямки.

При зерновому висіві можна обирати будь-яке необхідне перекриття, виключати частину сівалки, працювати із будь-якими технологічними коліями.

Також на стенді був представлений плуг Servo 35 S, який є повністю навісною моделлю для тракторів потужністю до 200 к.с.

«Раніше свою увагу ми звертали лише на сегмент тракторів від 270 к.с. і вище. На сьогодні в Україні дуже багато іноземних плугів в сегменті від 100 к.с. та 200 к.с., а під ці трактори якісної причіпної техніки в Україні дуже мало. Тому ми звернули увагу на цю техніку», — пояснив Володимир Мірненко.

Плуг має 2 незалежні системи налаштування входження першого корпусу та лінії тяги. Якщо у моделей інших брендів ці системи одна на одну впливають, то у Servo 35 S спочатку налаштовуються перша та друга по черзі.

На плузі установлений гідроциліндр, який перед розвертанням автоматично вирівнює плуг за трактором, розвертає його на 180 градусів і повертається у своє положення.

Ця модель плуга посилена: всередині рами стоїть 2 металеві пластини, які збільшують клас потужності самої рами та додають 25% міцності до згинання центральної рами.Радимо почитати