Новини

Висіваючий апарат Maschio Gaspardo Chrono отримав срібну медаль на ІнтерАГРО-2018

2 Листопада 2018 220

Chrono_Gaspardo
Висіваючий апарат Chrono
Traktorist.ua

Італійська компанія Maschio Gaspardo презентувала на міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» високошвидкісний висіваючий апарат Chrono. Він отримав срібну відзнаку InterAGRO Innovation Award 2018.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив директор компанії «Маскіо-Ґаспардо Україна» Дмитро Давиденко.

Chrono — це інноваційний висіваючий апарат від Maschio Gaspardo, який здатний працювати на швидкостях до 20 км/год без втрати якості.

«Основне завдання секції, яка буде виконувати посів на швидкостях 15-18 км/год, — витримувати глибину посіву та забезпечувати якісне розкладання насінин. Для цього Chrono обладнаний пневматичною пружиною, яка дозволяє створити тиск на висіваючому апараті до 300 кг. В залежності від швидкості й умов, в яких буде працювати апарат, оператор з кабіни трактора може керувати тиском», — підкреслив Дмитро Давиденко.

Дмитро Давиденко

Для забезпечення точності висіву, камера Chrono була зроблена похилою. Висіваючий диск розташований під кутом, щоб насінина не затримувалась, коли сходить з диску.

За словами Дмитра Давиденка, якщо на долю секунди насінина затримається на диску, то похибка між насінинами в ґрунті складе 2-3 см. В момент, коли насінина відходить від диску, на неї вже в камері створюється тиск додатковою системою і вона входить в насіннєпровід під тиском.

«Насінину позитивний тиск зіштовхує з диску в насіннєпровід, де розріджений тиск притягує її до зони, у якій знову застосовується позитивний тиск, який вистрілює насінину в землю зі швидкістю 40 км/год. Від точки сходу з диску до моменту попадання в землю, насінина завжди рухається під впливом повітря — тиску чи вакууму. За допомогою цього, навіть на найбільш високих швидкостях ми будемо завжди отримувати ідеальне вкладання насіння в ґрунт», — пояснив Дмитро Давиденко.

За словами директора компанії, в Україні демонстраційний тур нових висіваючих апаратів Chrono відбудеться весною 2019 року.Радимо почитати