Новини

Pöttinger презентував техніку для кормозаготівлі на ІнтерАГРО-2018

2 Листопада 2018 215

Pottinger_Impress
Прес-підбирач Impress 155V PRO
Traktorist.ua

На 12-й Міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» компанія Pöttinger презентувала техніку та обладнання для заготівлі та приготування кормів. На стенді компанії представлені рулонний прес-підбирач Impress 155V PRO та причіп-підбирач Torro 8010 Combiline.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив брендменеджер компанії «Pöttinger-Україна» Володимир Мірненко.

Однією з новинок у зеленій лінії Pöttinger є рулонний прес-підбирач Impress 155V PRO. Ця модель була нагороджена золотою медаллю InterAGRO Innovation Award 2018. Раніше вона вже отримувала золото на сільськогосподарській виставці у Польщі.

За словами Володимира Мірненка,  головним оновленням рулонного прес-підбирача Impress 155V PRO є спеціальна різальна балка.

Прес-підбирач оснащений 32-ма ножами — це максимальна кількість, яка може бути установлена на рулонні преси-підбирачі взагалі. Відстань між ножами складає 36 мм. Довжина нарізки — 36 мм. Impress 155V PRO може підбирати солому, сіно, трав’яний сінаж, трав’яний силос і дрібно його нарізати, що дозволяє краще його утрамбовувати.

«Влітку ми вже випробовували рулонний прес-підбирач Impress 155V PRO на українських господарствах. Його використання дозволяє робити менші витрати сітки та плівки на 1 т, на перевезення та місця для складування. По своїй продуктивності цей рулонний прес уже ближче до тюкових», — зазначив Володимир Мірненко.

В Україну цього літа завезли 3 одиниці таких прес-підбирачів. Фахівець зазначив, що практично всі господарства, на яких проводилися демо-покази, хотіли їх залишити собі. Дві такі машини уже відпрацювали цей сезон в Україні.

Причіп-підбирач Torro 8010 Combiline

Нова модель причепа Torro 8010 Combiline повністю розширена зверху, що набагато зручніше при заготівлі не лише трав’яного, а й кукурудзяного силосу. На цьому агрегаті встановлені подвійні ножі-метелики у комплектації з двома осями та дозуючі вальці, які дозволяють якісно розгорнути масу.

«Коли їздять «ГАЗони» і возять 5 т маси, то розгортати легко. А коли приїжджає Jumbo (причіп-підбирач від Pöttinger — прим. ред.) і викладає 20 т сінажу, то не кожен тракторист із цим впорається. Якщо маса погано розгорнута, то починаються всі проблеми: погано трамбується, погано герметизується, погано зберігається», — підкреслив Володимир Мірненко.

За словами представника компанії, причіп Torro 8010 Combiline дуже рівним і тонким шаром розтрушує за собою масу по всій траншеї. Фактично ця машина замінює не лише комбайн із вантажівками, а й трактор із розгортачем.Радимо почитати