Новини

Китайський виробник тракторів World виходить на український ринок

2 Листопада 2018 368

World_InterAgro
World 454 на виставці ІнтерАГРО 2018
Traktorist.ua

Китайська компанія Jiangsu World Agricultural Machinery, яка спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки, планує розширюватися на ринку України.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua на Міжнародній виставці «ІнтерАГРО 2018» повідомив менеджер з продажу компанії Jiangsu World Agricultural Machinery Річард Мао.

В Україні продукція компанії продається з минулого року. Це трактори World потужністю від 45 к.с. до 110 к.с. У минулому році 20 одиниць техніки було продано українським аграріям. World Agricultural Machinery ще не має в Україні дилерів, дистриб’юторів та представництв. Тому всі машини були доставлені з Шанхая напряму фермерам. Заводська вартість трактора World 454 потужністю 45 к.с. складає $6600.

За словами представника компанії, одна з переваг тракторів World — це можливість встановити на техніці двигун, кабіну або обладнання, яке необхідне клієнту.

«Клієнт може установити, наприклад, двигун певної марки. Також можемо зробити ширшу кабіну або обладнати її системою підігріву та кондиціонером. Але це все за додаткову плату», — підкреслив Річард Мао.

Менеджер з продажу компанії Jiangsu World Agricultural Machinery Річард Мао

Jiangsu World Agricultural Machinery вже 15 років працює в Шанхаї і входить в TOP-5 виробників сільськогосподарської техніки в Китаї. Компанія випускає близько 15 тис. тракторів за рік.

Наразі виробник шукає в Україні дилерів і планує відкривати представництва.Радимо почитати