Новини

Berthoud вперше в Україні презентувала самохідний обприскувач Bruin на ІнтерАГРО-2018

1 Листопада 2018 220

Berthoud_InterAgro
Самохідний обприскувач Bruin
Traktorist.ua

Компанія Berthoud вперше в Україні презентувала на Міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» самохідний обприскувач Bruin.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомила бізнес-менеджер Berthoud Олена Пєльтек.

При розробці самохідний обприскувач Bruin був адаптований до потреб українського ринку.  Для цього компанія об'їхала багато сільськогосподарських господарств в Україні та отримала практичні рекомендації від фермерів.

«Це для нас велика історична подія. Ми виробляємо обприскувачі тільки у Франції і вже не перший рік експортуємо їх. Компанія працює в 52 країнах, але ніколи не робила машини спеціально для окремих країн. Berthoud адаптувала її під вимоги українського ринку. Ця машина — повністю інший концепт, інший підхід», — зазначила Олена Пєльтек.

Модель Bruin має потужність 275 к.с.. На обприскувачі установлено бак 4 200 л, штанга 36 м, кліренс 180 см. Регулювання кліренсу — гідравлічне. Вузькі колісні вузли не травмують рослину під час руху. Ця машина має велику кабіну, в якій розміститься 2 людини. Також на Bruin установлена стабілізація штанги та система регулювання колій від 3 до 4 м.

«Стабілізація штанги від Berthoud — це бренд. Ми будь-кого викликаємо на дуель, приймаємо будь-який виклик. По цьому комплексу характеристик немає аналогів. Тому ми впевнені, що це наше нове майбутнє і рушаємо вперед», — заявила Олена Пєльтек.

Самохідний обприскувач Bruin вже протестували в Україні. За 4,5 місяці він обробив 18 тис. га.

Бізнес-менеджер Berthoud Олена Пєльтек

«В Європі будь-який ресурс використовується дуже економічно. В Україні ми вижимаємо максимум із всього: з землі, з рослини, з людини, з машини. Тому ця техніка повинна бути дуже потужною, міцною і спроможною виконувати швидко багато робити. В Україні ми ніколи не готуємося до чогось, а реагуємо, якщо це сталося. Тобто використовуються всі можливі технології. Тому машина повинна вийти в поле і бути здатна зробити все швидко», — зазначила Олена Пєльтек.Радимо почитати