Новини

Розкидач добрив від Amazone отримав золоту медаль на ІнтерАГРО-2018

1 Листопада 2018 220

Amazone_InterAgro
Навісний розкидач ZA-TS
Traktorist.ua

На 12-й Міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» навісний розкидач ZA-TS компанії Amazone був нагороджений золотою медаллю InterAGRO Innovation Award 2018.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив сервісний інженер компанії Олександр Федорін.

Навісний розкидач ZA-TS оснащений системою Argus Twin, яка дозволяє  контролювати, щоб добриво летіло на задану ширину захвату незалежно від нахилу машини. Також ця техніка має унікальну ТС-систему, яка незалежно від поля і умов роботи допомагає механізатору, не виходячи з машини, контролювати ширину захвату. Спеціальна система AutoTS дозволяє змінювати ширину захвату на одній або на іншій стороні та розкидати добрива на більшу відстань. Розкидач має комп’ютерне управління. Також можливо використовувати термінал ISOBUS.

Сервісний інженер Amazone Олександр Федорін

«Ми можемо підключити цю машину до трактора, який має термінал ISOBUS, і працювати на ньому. Механізатор, який уже давно працював з терміналом, наприклад, Greenstar, може просто підключити цю машину до свого терміналу і вже на ньому використовувати та налаштовувати ZA-TS», — пояснив Олександр Федорін.

Причіпний розкидач ZA-TS може працювати з картами внесення добрив і зменшувати або збільшувати норму добрив на окремих ділянках.

Також на стенді Amazone представлені пневматична сівалка Citan, плуг Hektor, дискова борона Catros, комбінована сівалка 3-го покоління Cirrus, комбінований агрегат Ceus, який можна використовувати як культиватор і як дискову борону окремо, а також самохідний обприскувач Pantera, який може змінювати кліренс від 110см до 170см, в залежності від коліс.

Олександр Федорін підкреслив, що серед цієї техніки вперше в цьому році був представлений плуг Hektor. За кордоном вони почали випускатися раніше, але для українського ринку — це новинка.Радимо почитати