Новини

JCB вперше в Україні представив трактор Fastrac 8000-ї серії

31 Жовтня 2018 291

JCB_Fastrac
Трактор Fastrac 8000
Traktorist.ua

Офіційний дилер JCB в Україні Construction Machinery Ltd (CML) презентував на міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» трактор Fastrac, який розвиває швидкість 80 км/год і є найшвидшим трактором у світі.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив керівник відділу маркетингу CML Володимир Шеховцов.

Fastrac — це єдиний трактор, який виробляється компанією JCB. CML представляє модель 8-ми тисячної серії. Потужність такого трактора — 300 к.с.

«У цьому році ми продали 3 одиниці Fastrac. Вони тільки недавно почали на ринок надходити. Два роки тому ми офіційно отримали дилерство  й ексклюзивні права на продажі Fastrac. Інші дилери їх не продають», — заявив Володимир Шеховцов.

Представник компанії підкреслив, що трактор себе добре зарекомендував. Його основна перевага — наявність передньої і задньої підвісок, що дозволяє йому швидко пересуватися по будь-якій місцевості.

Телескопічний навантажувач 541-70 на виставці «ІнтерАГРО-2018»

Також на стенді був представлений екскаватор-навантажувач 4 СХ, який використовують як для внутрішніх будівництв, так і для копання траншей. Серед переваг цієї техніки — чотири великих колеса (в моделі 3 СХ були тільки маленькі передні коліщатка) і крабовий хід. Завдяки цьому навантажувач може більше застосовуватися в аграрній сфері, бо його прохідність набагато вища.

З фронтальних навантажувачів CML презунтувала модель 434 S, яка є силосним трамбувальником з розкладними вилами.

«Розкладні вила дозволяють машині йти в габариті уздовж стіни і утрамбовувати силос. Коли маса приходить на силосну яму, він розвертає, штовхає всю вигрузку в яму і поступово розкидає її. Це унікальна машина й унікальне рішення», — підкреслив Володимир Шеховцов.

Також на виставці представлена багатофункціональна модель телескопічного навантажувача 541-70. За словами Володимира Шеховцова, вона користується найбільшою популярністю та попитом серед аграріїв.Радимо почитати