Новини

При виплатах компенсацій на агротехніку пропонують враховувати побажання фермерів

31 Жовтня 2018 220

Slobodyanyk_InterAgro
Іван Слободяник та учасники дискусійної панелі
Traktorist.ua

Під час панельної дискусії у рамках «ІнтерАгро 2018» голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник наголосив, що при підготовці законопроекту про держбюджет на 2019 р. потрібно врахувати побажання фермерів.

Про це повідомляє Kurkul.com.

Іван Слободяник підкреслив, що необхідно зменшити ступінь локалізації українських сільгоспмашин у списку техніки, за яку передбачена компенсація. До цього переліку необхідно додати техніку, яка користується популярністю у фермерів.

«На питання, чому не працює компенсація по техніці, фермери відповідають дуже просто. Вони кажуть, що серед того переліку техніки, який підлягає компенсації, фактично немає техніки, яка користується популярністю у фермерів. Тобто нам треба змінити філософію підтримки не машинобудування, а того, що потрібно фермерам», — зазначив Іван Слободяник.

У зв’язку з цим Іван Слободяник закликав Мінагрополітики ініціювати внесення відповідних змін до програми державної підтримки на 2019 р. при підготовці профільними комітетами парламенту законопроекту про держбюджет до другого читання у Верховній раді.Радимо почитати