Новини

New Holland представив комбайн і трактори з новим устаткуванням на ІнтерАГРО-2018

31 Жовтня 2018 296

Delta_New_Holland
Трактор Т6020 Delta на ІнтерАГРО-2018
Traktorist.ua

Компанія New Holland на виставці «ІнтерАГРО-2018» презентувала майже всю лінійку з 6-ї по 9-ту серії тракторів і найбільший на ринку України роторний комбайн.

Про це Traktorist.ua повідомив керівник відділу маркетингу New Holland в Україні та Молдові Олександр Суханов.

На стенді компанією представлено 5 одиниць техніки: комбайн CI980, трактори Т6020 Delta, Т7070, Т8.435, Т9.450.

Олександр Суханов підкреслив, що кожна одиниця презентованої техніки має нове устаткування. В комбайні CI980 — це нова система IntelliSense, яка регулює налаштування машини залежно від умов роботи на полі, врожайності, вологості і т.д. Техніка в автоматичному режимі змінює налаштування, зазор решіт, величину потоку вітру.

Керівник відділу маркетингу New Holland в Україні та Молдові Олександр Суханов

«Цей комбайн продається в Україні вже давно. Нещодавно за опцію IntelliSense ми отримали срібну медаль на виставці в Ганновері, а тепер і на ІнтерАГРО за цю інновацію нагороджені срібною медаллю», — указав Олександр Суханов.

На трактор англійського виробництва Т6020 Delta встановлено фронтальний навантажувач. Трактор має двигун потужністю 100 к.с. Представник New Holland вважає, що такі трактори можуть не тільки замінити МТЗ в якості тягової машини для оранки чи для боронування, а можуть бути використані як мультизадачні трактори, наприклад, для ферм або навантаження зерна.

На задній навісці трактора Т7070 установлено спектрометр, за допомогою якого можливо виміряти щільність та фізико-хімічний склад ґрунту. Його потужність в діапазоні 200 к.с, але він має безступінчасту трансмісію. Цих тракторів в Україні ще не багато.

Також на виставці New Holland презентує трактор Т8.435, який теж має безступінчасту трансмісію і представлений в Україні у невеликій кількості.

«Для тракторів Т8.435 ринок розширяється. Трактор звичайно дорожчий, але за рахунок своїх переваг у продуктивності, витратах палива, економічності він ці всі витрати покриває», — зазначив Олександр Суханов.

Трактор Т9.450 є найменшим у лінійці Т9. Компанія вважає, що ця модель перспективна, бо якщо раніше користувалися популярністю машини потужністю 500 к.с. і 600 к.с., то зараз ця тенденція знижується і доцільно направити свої зусилля на розповсюдження тракторів зі зламною рамою, але найменшої потужності.

Олександр Суханов підкреслив, що з цієї лінійки техніки найбільший попит мають трактори 100+ к.с.Радимо почитати