Новини

Quicke представила нову модель ковша для нарізання силосу

3 Листопада 2016 30

Quicke MKII  має зварені зубці для нарізання, прикручені ножі та 3 конусоподібні зубці
Quicke MKII має зварені зубці для нарізання, прикручені ножі та 3 конусоподібні зубці
agrimachinerynews.com

Нова версія ковша для нарізання силосу Quicke MKII  має зварені зубці для нарізання, прикручені ножі та 3 конусоподібні зубці, а також інші оновлення, які полегшують роботу, повідомляє agrimachinerynews.com.

Нова версія ковша MKII має вдосконалені ножі для кращого нарізання трави, більший болт 80х80, сумісний з великими типами крюків для всіх моделей.

Завдяки міцним ножам для нарізання в передній та бічній частині ковша Silocut на силосі досягається чиста поверхня зрізу. Кутові ножі, розміщені збоку, ріжуть до бокових пластин для того, щоб матеріал відрізався рівно до задньої частини ковша Silocut, що запобігає розриванню матеріалу та забезпечує рівний зріз.

Завдяки рівному зрізу унеможливлюється потрапляння повітря або генерація тепла, що є критичним для якості корму, а також за рахунок зменшення втрат зменшуються власне витрати силосу. Блоки для зрізання дуже зручні в управлінні та можуть бути транспортовані в стиснутій формі, що скорочує час на обробку.

В новій версії Silocut 175 SGII внутрішній діаметр циліндра складає 110 мм, а вага – 524 кг, що робить цю модель досить легкою для користувачів техніки потужність 60-100 к.с.

В цьому модельному ряді представлені 5 моделей з шириною від 1,25 м до 2,25 м, різниця між кожною моделлю складає 25 см. Таким чином, кожен зможе підібрати агрегат саме того розміру, який йому потрібний.

Великі трьохциліндрові моделі шириною 2,00 м та 2,25 м мають різні крюки для телескопічних, колісних, а також фронтальних навантажувачів.Радимо почитати