Новини

Lemken представив 6 новинок на ІнтерАГРО-2018

31 Жовтня 2018 220

Lemken_agro
Cпеціаліст із підтримки продажів «Лемкен-Україна» Олександр Киянець
Traktorist.ua

Компанія Lemken презентувала на виставці «ІнтерАГРО-2018» 8 сільськогосподарських машин. Серед них 6 являються новинками, які були завезені в Україну в цьому році.

Про це Traktorist.ua повідомив спеціаліст із підтримки продажів «Лемкен-Україна» Олександр Киянець.

Новинками є напівнавісний плуг Diamant 16, культиватор Karat 12, дискова борона Rubin 10, сівалки Solitaire 25 і Azurit 9, обприскувач Primus 12. Також на стенді були представлені плуг Opal 090 та ротаційна борона Zirkon 12.

Серед представленої техніки напівнавісний плуг Diamant 16 отримав срібну медаль InterAGRO Award 2018 в номінації «Ґрунтообробні машини».

За словами Олександра Киянця, продажі дискової борони Rubin 10 та плуга Diamant 16, розпочнуться в наступному році.

«На ІнтерАГРО ми представляємо 6-метрову версію, а в Україну завезли також 7-метрову версію. 7-метрова зараз їздить по демонстраціях, а 6-метрову приберегли для виставки», — зазначив Олександр Киянець.

Також Lemken презентував 4-балковий культиватор Karat 12. Представник компанії зазначає, що на «ІнтерАГРО 2018» вони привезли 4-метровий агрегат, бо він добре вписується до представленої на виставці лінійки, а також підходить для тракторів на 300 к.с.

«Культиватор обладнаний системою, яка змушує раму агрегата копіювати нерівності поля. Тобто він, якщо грубо сказати, «ламається» на нерівностях. Гідроциліндр піднімає й опускає кутки на рамі. Таким чином досягається рівномірна глибина обробітку: якщо у вас поля дуже нерівні, то досягається рівномірний обробіток по всьому проходу», — указав Олександр Киянець.

Обприскувач Primus 12, який теж представлений на виставці, був завезений в Україну в цьому році. Це оновлена модель. В штанзі агрегат має циркуляційний трубопровід. На оприскувачі встановлена система ISOBUS і модернізований термінал управління.

«Зовнішній вигляд залишився як і у попередньої моделі. Але роботу він свою почав робити набагато краще, став більш універсальним. Так, додалася електроніка, але ця електроніка просто вже має бути, тому що всі хочуть якось полегшити управління, роботу, через це без електроніки нікуди», — підкреслив спеціаліст Lemken.

Сівалка Azurit 9 вже виїздила демо-тур. Вона використовувалася в 32 господарствах і зараз компанія збирає інформацію про підвищення врожайності. Azurit 9 Lemken пропонує використовувати з сошниковим брусом від Solitaire 25.

«Якщо цей брус зняти і повісити Azurit, то виходить комбінація з трьох агрегатів: спереду у нас іде ротаційна борона Zirkon, потім бункер від Solitaire 25 і третій агрегат — Azurit. В Solitaire 25 засипаються добрива, а насіння — в Azurit. Фішка Lemken у тому, що ми компонуємо багато агрегатів», — заявив Олександр Киянець.Радимо почитати