Новини

Tecnoma презентувала новий самохідний обприскувач Laser XL на ІнтерАГРО-2018

30 Жовтня 2018 220

Самохідні обприскувачі Tecnoma на ІнтерАГРО-2018
Самохідні обприскувачі Tecnoma на ІнтерАГРО-2018
Traktorist.ua

Компанія Tecnoma презентувала новинку для українського ринку — самохідний обприскувач Laser XL. Офіційна презентація новинки відбулася сьогодні на виставці ІнтерАГРО-2018 у Києві.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив менеджер продажів компанії Tecnoma в Україні Сергей Вотяков.

Laser XL має кліренс, який доступний у двох варіантах: фіксований — 1,55 м та гідравлічно змінюваний від 1,25 до 1,85 м. Машина оснащена 30-метровою штангою, але також доступні варіанти до 44 метрів. Клієнт сам може обрати з якою штангою придбати обприскувач — сталевою чи алюмінієвою.

«Laser XL — це високопродуктивна машина з потужним двигуном. Що саме цікаво на обприскувачі встановлено нову опцію O.S.S+, яка дозволяє автоматично вибирати необхідну форсунку в залежності від швидкості руху та норми внесення», — розповідає Сергій Вотяков.

Також на стенді було презентовано самохідні обприскувачі Laser з поворотними вісями та із змінним кліренсом, висота якого змінюється від 1,25 до 1,8 м.

«Діапазон у нас широкий, тому що лінійка направлена на всіх клієнтів — від маленького фермера від 800 га та до великого агрохолдинга. Ми стараємося дати українським аграріям самі нові тенденції, які достатньо добре зарекомендували себе в Європі. Ці опції привозимо в Україну для того, щоб наші українські аграрії мали можливість якісно обробляти свої поля», — додає Сергій Вотяков.Радимо почитати