Новини

Total презентує три нові моторні оливи для аграрного сектору

30 Жовтня 2018 84

Total_agri
Моторні оливи Total
fuelsandlubes.com

Компанія Total виводить на ринок три нові моторні оливи для сільськогосподарської техніки: Total Tractagri HDZ 15W-40, Total Tractagri HDZ 10W-40 та Total Tractagri HDZ FE 10W-30.

Про це повідомляє прес-служба Total.

Всі три види моторних олив входять до лінійки Tractagri та відповідають стандарту CK-4 за класифікацією API.

Вдосконалена формула олив забезпечує тривалу експлуатацію агротехніки, мінімізує кількість викидів в атмосферу та зменшує витрати палива.

«Це моторні оливи нового покоління. Вони відповідають новітньому стандарту, який з'явився за останні 10 років. І ми щиро пишаємося тим, що в нашому асортименті є продукти, які відповідають новим вимогам: захист довкілля та економія пального. Усі нові продукти вже доступні в продажу в офіційних дистриб’юторів Total», — підкреслив технічний експерт Total Степан Васильєв.

Представники компанії наголосили, що моторні оливи нового покоління допомагають досягти максимальної продуктивності двигуна, зменшити зношування його елементів, покращити чистоту поршнів і здійснювати контроль над процесами окислення.

Total рекомендує використовувати оливи Tractagri для сільськогосподарської техніки таких марок, як Case IH, New Holland, Claas, Fendt, Massey Ferguson, McCormick, Same, Valtra, John Deere, Kubota.Радимо почитати