Новини

Sumitomo дозволили придбати контрольний пакет акцій Спектр-Агротехніка

29 Жовтня 2018 205

Sumitomo_Corporation_Spectr_Agro
Sumitomo отримала дозвіл від АКМУ на придбання 51% акцій британської компанії Oscar Agro Limited
spectr-agro.com

Японська корпорація Sumitomo отримала дозвіл від АКМУ на придбання 51% акцій британської компанії Oscar Agro Limited, яка є власником Спектр-Агро і Спектр-Агротехніка. Очікується, що операція з придбання сприятиме розширенню і зростанню діяльності компанії в Україні.

Про це повідомляє biz.nv.ua.

«Oscar Agro — це компанія в Великобританії, яка була створена для цього проекту. Oscar Agro володіє 100% акцій Спектр-Агро і Спектр-Агротехніка, і корпорація Sumitomo придбає 51% акцій Oscar Agro», — коментують угоду в корпорації Sumitomo.

Крім того, АМКУ дозволив фізособам-власникам Спектр-Агро і корпорації Sumitomo на узгоджені дії у вигляді обмеження конкурентної поведінки і відмови від переманювання співробітників протягом п'яти років.

«За останні 30 років в Sumitomo було засновано агро-науковий напрям (ASBL). Почавши з експорту засобів захисту рослин з Японії, Sumitomo активно займається розширенням асортименту товарів та послуг, постійно розвиваючи оптові та роздрібні канали збуту. На сьогодні ця діяльність здійснюється в 30 країнах світу. Придбання компанії Спектр-Агро є продовженням розвитку бізнесу Sumitomo в торгівлі сільгоспресурсів", — говорять в Sumitomo.

На сьогодні Спектр-Агро постачає такі сільськогосподарські ресурси, як ЗЗР, добрива, насіння і сільськогосподарську техніку більш ніж для 3,5 тис. сільгоспвиробників країни. Повідомляється, що в третьому кварталі 2017 року Спектр-Агро одержав 28,2 млн грн чистого прибутку і 2,9 млрд грн виторгу.Радимо почитати