Новини

ХМЗ запустили виробництво оновленого посівного комплексу Тавричанка-4

26 Жовтня 2018 222

Tavrichanka
Посівний комплекс «Тавричанка» від ХМЗ
khersonmash.com.ua

«Херсонський машинобудівний завод» запустив у виробництво нову модель посівного комплексу «Тавричанка». Модель має робочий захват агрегату 4 м, та, як інформують виробники, підійде як для великих господарств, так і для дрібних та середніх фермерів.

Про це повідомляє прес-служба ХМЗ.

Модель «Тавричанка-4» оснащена висіваючими апаратами Conti Plus німецької фірми Lemken. Апарат має дві котушки (для великого та дрібного насіння). Посівний комплекс оснащений системою контролю висіву (на кожному апараті є оптичний датчик), датчиками наповненості бункерів і датчиком, який веде облік засіяної площі. Розрахунок і облік показників датчиків ведеться за допомогою блоку управління.

Сівалка призначена для роботи за нульовою, мінімальною і традиційною технологією з можливістю посіву зернових, зернобобових, і схожих за розміром зерна культур при одночасному внесенні гранульованих добрив. Крім того, машина висіває насіння і з великим діаметром — гречка, просо, сорго.

Новий посівний комплекс від ХМЗ має потужні турбоколтера зі сталі з вмістом бору діаметром 16", які розрізають пожнивні рештки, розпушують ґрунт і готують ложе для проходження сошників. Дводискові сошники мають складну геометрію, товщину 4 мм, масу 65 г, та діаметр кожного диска 15". Проходження сошника закриває заспокоювач Keeton, який збільшує швидкість висіву та утримує зерно в борозні.

Паралелограмна підвіска дозволяє працювати у важких умовах і забезпечує ефективне вертикальне переміщення до 28 см. Пружини забезпечують навантаження до 100 кг в точці контакту дисків з ґрунтом на глибині до 9 см. Сівалка оснащена висіваючими апаратами і варіаторами німецької фірми Amazone, які дозволяють здійснювати посів в діапазоні від 0,8 кг на гектар, при цьому здійснюється висів мінеральних гранульованих добрив в діапазоні від 20 кг на гектар.Радимо почитати