Новини

Нова система автоматичного водіння Turn In від Claas з'явиться вже наступного року

2 Листопада 2016 57

При досягненні 120 ° кута по відношенню до напрямку гону система TURN IN починає рекомендувати подальший курс розвороту
При досягненні 120 ° кута по відношенню до напрямку гону система TURN IN починає рекомендувати подальший курс розвороту
Claas

CLAAS представляє систему автоматичного водіння TURN IN, повідомляє прес-служба компанії.

Нова розробка є доповненням до вже наявних систем автоводіння концерну і в якості нової функції пропонує механізаторові автоматичний вибір найоптимальнішого напрямки смуги розвороту. Це особливо актуально при проведенні польових робіт (обробки грунту, посіву, обприскування або збирання врожаю) без фіксованих опорних точок, коли механізаторові особливо складно потрапити після розвороту в наступну загонками.

При досягненні 120 ° кута по відношенню до напрямку гону система TURN IN починає рекомендувати подальший курс розвороту, щоб оптимізувати лінію проходу наступної загонки. Механізаторові необхідно всього лише активувати систему автоводіння, щоб отримувати моментальні і точні вказівки щодо виходу на потрібний напрямок загонки. Система TURN IN забезпечує дуже швидке маневрування в разворотной смузі і скорочує робоче навантаження на механізатора.

Система передбачає вибір оптимального напрямку проходу на основі поточних умов роботи. У розрахунок автоматично вживаються всі дані, в тому числі швидкість, мінімальний радіус повороту, положення і напрямок руху машини. При цьому механізатор постійно зберігає за собою право повного контролю за вибором остаточного варіанту руху. Наприклад, якщо система TURN IN пропонує напрямок, а механізатор йому не слід, то, як тільки змінюється будь-який з врахованих складових: швидкість, обмежувач повороту коліс або щось ще - автоматично розраховується нове. При необхідності смугу розвороту і наступну загонками можна вибрати вручну і абсолютно незалежно від системи.

Це програмне забезпечення буде доступно з 2017 року на всіх систем автоводіння CLAAS і терміналах S7 або S10. Вже використовувані системи автоводіння можуть бути переналаштовані шляхом введення активаційного коду.Радимо почитати