Новини

В Україні презентували новий бренд індійських тракторів Solis

24 Жовтня 2018 4 245

Solis
Трактори Solis під час презентації в Україні
Traktorist.ua

В Україні презентували модельний ряд тракторів індійського бренду Solis. Українським користувачам пропонується 20-ти, 26-ти та 50-ти сильні моделі. Загалом, виробник випускає трактори потужністю від 20 до 110 к.с., в планах — 120-сильні моделі. В Україні трактори марки Solis продаватиме компанія «Міні-Агро».

Про це під час презентації сільгоспмашин Traktorist.ua повідомив регіональний директор Solis в країнах СНД Маніш Гоял.

«30% нашої компанії належить Yanmar. Ми пропонуємо японську якість за індійською ціною. Наші трактори продаються у понад 100 країнах світу та 33 країнах Європи. Щорічно ми продаємо близько 90 тис. тракторів. З 1995 року компанія спеціалізується на виробництві сільгоспмашин. На сьогодні завод компанії є найбільшим у світі і його виробнича потужність сягає до 300 тис. тракторів на рік. Щорічно Європа купляє 5 тис. тракторів Solis. Компанія має мережу з більше ніж 1450 ділових партнерів і більше 800 тис. клієнтів.», — зазначив Маніш Гоял.

Компанія презентувала серію високопотужних тракторів Facelift під експортним брендом Solis. Особливістю цієї серії є те, що вона створена для більшої витривалості і продуктивності в полі.

В компанії вважають, що в аграрному секторі Україна має багатообіцяюче майбутнє. Попит на сільськогосподарську техніку прямо пов’язаний зі здоров’ям українського агросектору, який залишається найбільш обіцяючим сектором економіки.

«Ми вже продали один 20-сильний трактор до Волинської обл., ще до презентації. Для українського ринку трактори будуть постачатись з кабіною. Трактори збираються в Індії. Призначені для середніх та малих фермерських господарств», — розповів генеральний директор компанії «Міні-Агро» Олександр Пугач.

Вартість модельного ряду тракторів, що представлені в Україні:  Solis-20 від $7500, Solis-26 від $8800, Solis-26 на газонній шині від $9200, Solis-50 від $13200.

© Ігор Мирончук, Анна Костенко, 2018, Traktorist.uaРадимо почитати