Новини

Аграріям допоможуть з купівлею вітчизняної сільгосптехніки

2 Листопада 2016 61

Олег Кулініч під час засідання Аграрного комітету ВРУ
Олег Кулініч під час засідання Аграрного комітету ВРУ
Facebook

Аграрний комітет ВРУ розглянув три законопроекти, в тому числі і законопроект №4024а «Про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» щодо деяких питань виробництва та відновлення сільськогосподарської техніки», повідомив у себе на сторінці у Facebook народний депутат Олег Кулініч.

Згідно повідомленню. даний законопроект передбачає розширення можливостей використання коштів державної підтримки, які спрямовуються на зниження витрат сільгосптоваровиробників на придбання нової та відновленої вітчизняної техніки і обладнання.

«Під поняттям «відновлена техніка» мається на увазі вдосконалена сільгосптехніка і обладнання с/г виробників вітчизняними машинобудівними підприємствами до рівня, що відповідає вимогам, встановленим для нової техніки», - пояснює Олег Кулініч.

За словами нардепа, реалізація такої норми дозволить «продовжити життя» техніки і обладнання, що станом на сьогодні використовується сільгосптоваровиробниками із одночасним скороченням капітальних витрат таких виробників і завантаженням підприємств вітчизняного машинобудівного комплексу.

Аграрний комітет ВРУ вирішив підтримати цей законопроект.Радимо почитати