Новини

Highway Equipment жертвує частину коштів з проданих розкидачів на благодійність

23 Жовтня 2018 101

Highway_Equipment_New_Leader_G5
Компанія Highway Equipment жертвує частину зароблених коштів на благодійність
agprofessional.com

Коли компанія Highway Equipment у 2017 році презентувала свій новий розкидач New Leader G5, виробник вийшов на новий рівень в точності управління розкидачем. Його запатентована система управління на 16 секцій забезпечує точне розміщення добрив.

Про це повідомляє agprofessional.com

Компанія просуває своє обладнання для ефективного застосування поживних речовин в Сполучених Штатах, а також підтримує доступ до критичних ресурсів для тих, хто цього потребує.

За кожний проданий розкидач добрив G5 робиться пожертва для здійснення некомерційної діяльності в Африці. Зокрема, ця пожертва йде на буріння криниць для громад в Африці на південь від Сахари.

«Наша компанія в своїй роботі дотримується трьох основних критеріїв — люди, планета, користь. І ми активно займаємося благодійністю на місці, проте з цією ініціативою ми побачили можливість вплинути на наші глобальні ресурси», — пояснює представник з Highway Equipment Company/New Leader Марті Вольске.

Вольске пояснює, що New Leader G5 виготовлений за принципом 4-х R, тому внесення має мінімальний вплив на навколишнє середовище та якість води. В певній мірі, це природно, управляючи водним ресурсами там, де використовуються машини, ці пожертви також забезпечують водними ресурсами тих, хто в іншому випадку зіткнеться з труднощами в доступі до надійної чистої води.

New Leader співпрацює з ведучими виробниками, зокрема, AGCO, Case IH та John Deere, і ця програма не залежить від того, з яким брендом працює G5. З цією програмою на сьогодні компанія забезпечила водою 1000 чоловік.Радимо почитати