Новини

Kuhn зазнала значних збитків

2 Листопада 2016 40

За останні 12 місяців штат компанії скоротився на 6%
За останні 12 місяців штат компанії скоротився на 6%
kuhn.co.nz

Група компаній Kuhn зазнала значних втрат у зв’язку зі спадом на ринку сільськогосподарської техніки за перші дев’ять місяців поточного року, продажі стрімко впали на 13% до 735 млн. швейцарських франків (€678 млн.), повідомляє profi.com.

Порівняно з таким же періодом у дев’ять місяців в 2015 році різниця склала більше €100 млн. Причину такого різкого зниження інвестицій в сільськогосподарську техніку материнська компанія Bucher Industries вбачає в глобальному падінні цін на зернові, молоко та м'ясо.

Особливо гостро це питання стоїть в Північній Америці, тут наслідки значно серйозніші, ніж очікувалося. Крім того, сильні весняні зливи призвели до низьких врожаїв на важливих ринках Франції та частині Німеччини.

До кінця року така складна ситуація в Європі та Північній Америці продовжить негативно впливати на бізнес компанії Kuhn, саме тому вона продовжує вживати заходів для скорочення витрат та підвищення ефективності. Через це за останні 12 місяців штат компанії скоротився на 6% до 4,583 чоловік.Радимо почитати