Новини

Англійці створили культиватор, що знищує бур’ян електричним струмом

19 Жовтня 2018 1 076

RootWave
Культиватор RootWave, який знищує бур’яни за допомогою електричного струму.
superagronom.com

Розробник з Британії створив новий спосіб боротьби з бур’янами. За свою розробку RootWave отримав нагороду Judges 'Choice Award на престижній виставці FoodBytes в Лондоні.

Про це повідомляє superagronom.com.

Розробка являє собою культиватор, який знищує бур’яни за допомогою електричного струму. В компанії вважають, що такий підхід є прямою відповіддю на зростаючі обмеження щодо використання хімічних пестицидів в Європейському Союзі.

«Дивлячись на такі країни, як Франція та Німеччина, де шукають спосіб позбутися продуктів серії Раундап, а також беручи до уваги той факт, що близько 66% пестицидів вже було заборонено, дана технологія може бути ймовірним рішенням», — говорить глава RootWave Енді Діпрос.

Рухаючись полем, культиватор через спеціальний електрод подає на бур'яни електричний заряд, знищуючи їх таким чином. Руйнівному впливу електроструму підлягають всі бур’яни заввишки 5 см.

Старт продажів культиваторів запланований на 2020 рік. Наразі RootWavе працює над залученням інвесторів та партнерів серед виробників сільгосптехніки.  Радимо почитати