Новини

Zetor представила лінійку тракторів Proxima

2 Листопада 2016 33

Zetor Proxima покриває пропозицію по тракторам потужністю від 80 к.с. до 120 к.с.
Zetor Proxima покриває пропозицію по тракторам потужністю від 80 к.с. до 120 к.с.
zetor.com

Компанія ZETOR представила інноваційну лінійку тракторів PROXIMA, повідомляє офіційний сайт компанії.

Серед нових функцій інноваційної лінійки тракторів PROXIMA – модернізовані двигуни та покращений дизайн. Світова прем’єра цих тракторів відбулася в Польщі з нагоди відкриття нового зареєстрованого офісу.

З новим модельним рядом PROXIMA компанія ZETOR покриває пропозицію по тракторам потужністю від 80 к.с. до 120 к.с. Цей модельний ряд зазнав безліч інновацій, завдяки цьому клієнти мають можливість обирати з кращих тракторів. Наразі доступні три інноваційні моделі. Новий трактор PROXIMA CL має потужність від 80 к.с. до 100 к.с. та оснащений базовою механічною коробкою передач PowerShuttle з передачами 12+12.  В цій пропозиції також доступна версія з пониженою трансмісією 20+4 чи базовою трансмісією 10+2. Потужність моделі PROXIMA GP варіюється від 80 к.с. до 110 к.с., вона оснащена механічною коробкою передач PowerShuttle з двохступінчастою PowerShift. Модель PROXIMA HS має потужність 80-120 к.с. та коробку передач з трьохступінчастою PowerShift та гідравлічне реверсування.

Найзначнішою інновацією стало те, що трактори серії PROXIMA оснащені двигунами, котрі відповідають стандартам контролю викидів IV ступеня. Такими двигунами оснащені трактори потужністю більше 90 к.с. Моделі PROXIMA потужністю 80 к.с. оснащені двигунами, що відповідають стандартам контролю викидів IIIB ступеню.  Відповідність стандартам контролю викидів IV ступеня було досягнуто завдяки такій же системі, яка була в тракторах серії FORTERRA. Це комбінація технологій ДКН (дизельного каталітичного нейтралізатора), активного ДСФ (дизельного сажового фільтру) та системи ВКН (вибіркової каталітичної нейтралізації). 

«Ефективність – це один з базових стовпів бренду ZETOR. В області розвитку ми намагаємося зосередити більшу увагу на тому, щоб запропонувати нашим клієнтам найефективніше рішення. Це допомагає їм заощадити час та гроші. Згідно з результатами незалежного тестування, такий вид двигуна дозволяє зекономити до 15-20% палива», - говорить директор з продажу та маркетингу Роберт Тодт.

Запас крутного моменту в нових тракторах серії PROXIMA становить до 43%. Об’єм баку для сечовини складає 28 л. Об’єм паливних баків у моделях CL та GP становить 150 л, а в моделі PROXIMA HS – 180 л.

Виробництво нової серії PROXIMA планують розпочати вкінці 2016 - на початку 2017 року. Клієнти вже зараз можуть зробити замовлення нових тракторів у всіх авторизованих дилерських мережах ZETOR. Перші трактори будуть доставлені клієнтам на початку 2017 року. 

Новий модельний ряд тракторів PROXIMA був запущений у Польщі з нагоди відкриття нового зареєстрованого офісу компанії - ZETOR POLSKA. Радимо почитати