Новини

Dewulf випустив ювілейну модель комбайна Essential

18 Жовтня 2018 70

Dewulf_Essential
Dewulf випустив ювілейну модель комбайна Essential
profi.co.uk

Компанія Dewulf створила ювілейну версію дворядного самохідного комбайна R3060, щоб відсвяткували його 30-й день народження.

Про це повідомляє profi.co.uk

Модель називається RA3060 Essential, стандартно оснащена LED-освітленням, 8 інфрачервоними камерами, осьовим модулем та системою швидкої заміни обладнання для збирання для різних культур.

Машина не має функції регулювання глибини, автоматичного кермового керування, верхньої пальчикової гірки та фронтального видаляча бадилля (доступний опціонально), завдяки чому комбайн має привабливу ціну. Ціна в Європі стартує від €288 000.

Бельгійський виробник стверджує, що ця ювілейна модель підійде не тільки підрядникам і виробникам, які шукають більшої потужності за нижчу ціну, а також виробникам, які розглядають купівлю вживаного самохідного комбайна або нового причіпного дворядного агрегату з ведучими колесами.

RA3060 Essential — це 10-й варіант комбайна R3060, перший варіант R3000, випущений у 1989 році, був першим триколісним самохідним дворядним комбайном просіваючого типу з поворотною опорою переднього колеса.Радимо почитати