Новини

Молдовський виробник сільгосптехніки пропонує виноградозбиральний комбайн SVK-5

17 Жовтня 2018 221

Agromașina_S.A._SVK5
Виноградозбиральний комбайн SVK-5
i.ytimg.com

Універсальний виноградозбиральний комбайн SVK-5 від молдовського виробника сільгосптехніки Agromașina S.A. здатен працювати не тільки на рівнинних ґрунтах, а й на схилах до 12° при розташуванні грон не нижче ніж на 30-50 см від поверхні ґрунту та не вище 180 см.

Про це повідомляє moldovenii.md.

Оптимальна відстань для продуктивної роботи комбайна становить 600-800 м, що дозволяє за день зібрати виноград приблизно з 6 га. Мінімальна довжина гону повинна складати 250 м, а ширина міжрядь повинна бути понад два метри. Машину протягом робочої зміни бажано залучити до прибирання одного сорту винограду, оскільки перехід на збір інших сортів потребує витрат часу на регулювання робочих режимів і ускладнить виноробам організацію переробки сировини, що надходить. Машина однаково ефективна протягом всього періоду збору врожаю та має унікальну систему гідравлічних приводів.

Загалом, Agromașina S.A. виробляє понад 50 моделей сільськогосподарської техніки та обладнання: плуги для тракторів будь-якого класу, культиватори, причіпні вентиляторні обприскувачі, садові комбайни, машини для обрізки крон дерев, причепи та напівпричепи, навантажувачі контейнерів, агрегати для вантаження та транспортування овочів та фруктів, причіпні садові платформи, посадкові агрегати, механічні преси для переробки відходів деревини в паливні брикети.

Більшість техніки орієнтована на роботу з садовими культурами та виноградниками, агрегатується з тракторами класу 0,9-1,4, та здатна ефективно працювати як на рівнинних ділянках, так і на схилах до 8°-12°.Радимо почитати