Новини

Great Plains розширив дилерську мережу в Україні

17 Жовтня 2018 176

Agrospace_Great_Plains
«Агроспейс» стала офіційним дилером Great Plains
agrospace.com.ua

З жовтня цього року компанія «Агроспейс» стала офіційним представником американського бренду ґрунтообробної та посівної техніки Great Plains на території Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської та Донецької областей.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії «Агроспейс».

Разом з реалізацією сільгосптехніки, «Агроспейс» здійснюватиме і сервісне обслуговування, а також постачатиме оригінальні запчастини.

«Але найважливіший аргумент на користь Great Plains — технологічні та технічні рішення, втілені в ґрунтообробних та посівних агрегатах цього бренду, дуже ефективні та актуальні саме у нашому південно-східному регіоні, який щорічно страждає від гострої нестачі опадів, повітряної та ґрунтової ерозії. Техніка Great Plains дозволяє дуже щадно обробляти ґрунт та допомагає отримувати високі врожаї навіть у посушливих умовах. Ми вважаємо, що співпраця з Great Plains  буде довгою та плідною», — розповів генеральний директор «Агроспейс» Ілля Смаглецький.

Для клієнтів компанії пропонуватиметься повний асортимент техніки Great Plains: агрегати для вертикальної та традиційного обробітку ґрунту, глибокорозпушувачі, сівалки точного та суцільного висіву (механічні, пневматичні, з робочою шириною від 2,4 м до 18,3 м).Радимо почитати