Новини

Kverneland представила два нові валкувачі трави

1 Листопада 2016 29

Транспортна ширина нових валкувачів сягає до 3 м
Транспортна ширина нових валкувачів сягає до 3 м
fwi.co.uk

Компанія Kverneland представила два нові чотирироторні валкувачі трави, що готують до сезону 2017, повідомляє fwi.co.uk.

Робоча ширина нових моделей 97150C та 95130C сягає 15 м, вони стали доповненням до асортименту валкувачів, зокрема моделі 94125C, яка була представлена раніше цього року.

Найбільша модель – валкувач 97150C, оснащений роторними коробками передач, що не потребують технічного обслуговування, а також, завдяки розумній геометрії, може виконувати постійне налаштування робочої ширини від 9,8 м до 15 м.

Ширина транспортування нових валкувачів сягає до 3 м, а загальна висота складає навіть менше 4 м, що дозволяє транспортувати агрегат, не знімаючи граблини.

Завдяки системі Isobus оператори мають можливість змінювати робочу послідовність підйому та опускання передніх роторів, що полегшує управління поворотною смугою.

Крім того, ротори можна піднімати окремо або попарно з кожної сторони.

Максимальна робоча ширина меншої моделі 95130C сягає 13 м, а функції управління поворотною смугою, зокрема відстрочка часу для підйому та опускання задніх роторів, знаходяться на спеціальних елементах управління.

Kverneland 97150CРадимо почитати