Новини

Case IH оснастив лінійку Puma розумною гальмівною системою причепа

16 Жовтня 2018 116

Puma_CVX
Case IH оснастив лінійку Puma розумною гальмівною системою причепа
fwi.co.uk

Компанія Case IH оснастила лінійку тракторів Puma CVX новою гальмівною системою причепа, яка запобігає складанню причепів, бункерів та іншого важкого причіпного обладнання на дорогах чи слизьких полях.

Про це повідомляє fwi.co.uk

Система доступна опціонально на моделях Puma 185, 200, 220 та 240 CVX і в майбутньому буде представлена на інших тракторах Case IH.

Система моніторить умови руху, і коли оператор відпускає педаль газу, вона автоматично стабілізує трактор, використовуючи гальма причепа.

Коли оператор знижує швидкість через багатофункціональний джойстик чи відпустивши педаль газу, система визначає необхідну силу гальмування.

Потім вона регулює гальмівну силу, застосовану з вимірюванням вхідного крутного моменту трансмісії, на основі датчика крутного моменту маховика і даних ECU.

Ця інформація використовується для підрахунку і застосування тиску, необхідного для вирівнювання гальмівної сили трактора і інерційної сили причепа.

Вирівнювання гальмівної сили причепа і трактора гарантує, що обидва залишаються стабільними і це запобігає будь-яким інцидентам на слизькій чи похилій поверхні.

Щоб запобігти перегріву та зниженню ефективності гальм, система застосовує пульсуючу гальмівну силу та робить короткі перерви кожні 5 секунд.

Спочатку система коштуватиме £350 на нових моделях Puma 185 до 240 CVX, оснащених пневматичним гальмом причепа, а також зможе встановлюватися на деякі старіші машини.

З початку 2019 року ця система також буде доступна на інших тракторах Case Puma, Maxxum та Optum, оснащених безступінчастою трансмісією CVX.Радимо почитати