Новини

ІнтерАГРО запрошує до мультимедійної зони агроінновацій IT-Corner

16 Жовтня 2018 159

ІнтерАГРО_2018
ІнтерАГРО 2018 запрошують в IT-Сorner
interagro.in.ua

Під час «ІнтерАГРО 2018» відвідувачі матимуть змогу ознайомитись з першим масштабним осередком ІТ-інновацій в Україні IT-Corner. В спеціально обладнаній мультимедійній зоні агроінновацій будуть представлені українські та міжнародні компанії.

Про це повідомляється на сайті «ІнтерАГРО 2018».

Мультимедійна агрозона створена в колаборації з DroneUA. Основна ідея проекту — показати вітчизняним аграріям, що впровадження та використання цифрових технологій «сьогодні і зараз» — ефективно, необхідно, доцільно та прогресивно. Серед основних тематик виставки: технології точного землеробства, додатки GPS-GIS-RS для АПК, дрони, інтелектуальні датчики і сенсори, можливості використання супутникових технологій та інші актуальні тенденції в сфері агро.

Гості та учасники заходу матимуть змогу ознайомитись з успішними кейсами на ринку України, презентацією нових продуктів, інноваційними проектами в спеціальній демозоні та інноваційними рішеннями від відомих компаній.

Свої стенди, розробки та інновації продемонструють: Agrilab, Agri 2.0., DroneUa, IT-Agro, Metos.ua, Monada, Overseer, Raven Industries Inc, System Solutions, Trimble, АльтераНова та інші ІТ-компанії.Радимо почитати