Новини

Apple презентував додаток, що рятує сільгоспробітників від спеки та спраги

16 Жовтня 2018 176

calorapp
Додаток Calor, що рятує сільгоспробітників від спеки та спраги
calorapp.org

Додаток Calor, який розробила 18-річна Віра Флорез, навчає фермерів як зберегти своє здоров'я в жарку погоду, уникнути теплового удару та зневоднення. Інтелектуальну розробку презентувала корпорація Apple.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Актуальність Calor полягає в необхідності інформування сільгоспробітників про погоду, про необхідність вживати достатньо води і про те, скільки перерв дозволено в трудовому законодавстві. Адже з 1992 по 2016 рік від теплового стресу під час сезонних робіт в США загинули 783 людини, а понад 69 000 осіб постраждали.

Працівники ферм та господарств отримують повідомлення з навчальними відеороликами про те, що потрібно носити, їсти і пити, щоб не постраждати при інтенсивних навантаженнях в спеку. Крім того, додаток передбачає можливість звернення до служби порятунку 911 якщо людина потребує медичної чи іншої невідкладної допомоги.

Більшість найманих працівників на фермах — бідні люди, які відносяться до уразливої групи населення, бояться брати зайву перерву на відпочинок чи харчування. А прабабуся автора розробки померла від спеки під час роботи в полі, тому створення такого інструменту було питанням часу.

Віра Флорез змогла привернути на розробку та втілення додатку понад $60 000. Офіційний старт роботи Calor поки невідомий, але розробку вже протестовано на трьох американських фермах у США.Радимо почитати