Новини

Yanmar розпочав продажі компактного навантажувача V65

16 Жовтня 2018 220

Yanmar_V65
Компактний навантажувач V65 від Yanmar
caterabruzzo.com

Yanmar Construction Equipment Europe запустив продажі компактного навантажувача V65 вантажністю 1650 кг, який стане шостою машиною в модельному ряду компанії.

Про це повідомляє enki.ua.

Модель V65 має експлуатаційну масу 4200 кг та компактні розміри (висота 2610 мм, довжина з ковшем 4780 мм, ширина 1700 мм), а відповідно і високу маневровість та ефективність роботи. Машина призначена та садівничих, сільськогосподарських, муніципальних робіт.

V65 має двигун Deutz D 2011 L04 EU Stage IIIA, EPA Tier IV потужністю 36,4 кВт при 2300 об/хв. Навантажувач V65 здатен розвивати швидкість до 20 км/год на твердому дорожньому покритті, але до придбання доступна версія, швидкість якої може досягати 30 км/год.

Навантажувач оснащений шарнірним кермовим керуванням, яке забезпечує більшу маневровість та кут повороту 40°, а також можливість ковшу наближатися до навантаження по прямій, навіть при максимальному куті повороту.

Задня вісь спроектована таким чином, що підтримує всі 4 колеса в контакті з землею в найскладніших умовах, навіть при роботі на нерівному ґрунті. Крім того V65 має постійний привід на всі колеса і диференціали з автоблокуванням на передній і задній осях.

Виробник стверджує, що оператор навантажувача має максимально комфортні умови та зручні органи управління, що забезпечують точні і ефективні маніпуляції з навантажувачем.

Для зручності користування Yanmar розробила змінне навісне обладнання, яке дозволить адаптувати машину для конкретних завдань та умов роботи.Радимо почитати