Новини

JCB виставить на аукціон унікальний екскаватор за £20 000

15 Жовтня 2018 220

Royal_British_Legion_JCB16C_1
Міні-екскаватор Lest We Forget від JCB, на якому символічно зображені червоні маки
agrimachinerynews.com

Вся Британія готується відзначати 100-літню річницю з моменту оголошення перемир’я в Першій світовій війні, а компанія JCB допоможе благодійному фонду, який підтримує Збройні Сили країни.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com

Компанія розробила унікальний міні-екскаватор Lest We Forget, на якому символічно зображені червоні маки. Машина буде продана на аукціоні для допомоги Royal British Legion. Модель 16C-1 коштує більше £20 000, а всі виручені з аукціону кошти будуть направлені в благодійний фонд, який надає пожиттєву підтримку спільноті Збройних Сил — допомагає чоловікам та жінкам, ветеранам і їхнім родинам.

«JCB надзвичайно пишається своїм британським походженням і ми ніколи не повинні забувати, наскільки ми, як нація, зобов’язані поколінню, яке воювало за нашу сьогоднішню свободу. Темою British Legion на 100-річчя є подяка і ми не знайшли кращого способу висловити свою подяку, як виставити на аукціон міні-екскватор JCB і підтримати наші Збройні Сили», — зазначив президент JCB Лорд Бемфорд.

Переможна ставка буде оголошена на благочинному заході Poppy Appeal, який організовує Royal British Legion і який проходитиме в головному офісі JCB 26 жовтня 2018 року. Міні-екскаватор JCB 16C-1 розроблений таким чином, щоб виконувати найскладнішу роботу. Машина має 100% сталевий корпус для максимального ефекту, зносостійкі компоненти, а також складні двері (відкриття на 180°) для прибирання, обслуговування і щоденних перевірок.Радимо почитати