Новини

Grimme проведуть щорічну виставку техніки та новинок

15 Жовтня 2018 140

Grimme
Виставка Grimme Technica в м. Дамм
Grimme

Спеціалізована виставка Grimme, присвячена картопле-, буряко- і овочезбиральній техніці, проводитиметься з 4 по 7 грудня 2018 року. Зазвичай, захід проводиться в середині листопада паралельно до Eurotier в Ганновері, проте організатори вирішили вперше провести його в грудні традиційно на базі сімейного підприємства.

Про це повідомляє прес-служба Grimme.

Вже 14 років поспіль сімейне підприємство проводить домашню виставку Grimme Technica в м. Дамм. Екскурсії по підприємству будуть пропонуватися як по основному заводу, так і по потужностях з виготовлення самохідної техніки та будуть проводитись безпосередньо під час виробничого процесу. Крім того, учасники заходу матимуть змогу оглянути завод по виробництву просіюючої та транспортувальної техніки, які розташовані в 12 км від основного виробництва.

Наступною подією в житті Grimme буде коментоване «Шоу-новинок», де будуть продемонстровані понад десять новинок та удосконалень з усіх областей. На заході будуть вперше представлені новий дворядний причіпний збиральний комбайн з бункером, нове покоління самохідних бурякозбиральних комбайнів, а також новинки з овочевої техніки.

Разом з тим, Grimme пропонує масштабні удосконалення клієнтського порталу myGrimme з функцією маклера, де будуть представлені машини, що побували в використанні. Також, компанія пропонує ознайомитись з доопрацюваннями систем управління даними та підтримки робочого процесу.Радимо почитати