Новини

Croplands презентував економічнішу модель обприскувача RoGator C

11 Жовтня 2018 134

RoGator_C_Croplands
Обприскувач RoGator C від Croplands
farmweekly.com.au

Нова серія обприскувачів RoGator C від Croplands економить в середньому 23% пального у порівнянні з попередньою серією RoGator B.

Про це повідомляє farmweekly.com.au.

Така економія напряму пов’язана з новою революційною системою SmartDrive, яка не тільки дозволяє RoGator C спалювати менше пального, а також полегшує життя оператору.

Кожне колесо має датчик швидкості, і якщо одне з коліс починає прослизати, тягове зусилля регулюється на окремому колісному двигуні.

Як і безступенева трансмісія в тракторі, система управління машиною керує двигуном разом з трансмісією для автоматичного регулювання частоти обертів двигуна.

Ця функція системи SmartDrive дозволяє двигуну працювати з ідеальною частотою обертів, а не з найбільшою, відтак система більш охолоджена, спалює менше пального і знижує знос двигуна.

Компенсація при повороті є ще однією ключовою характеристикою нової серії RoGator C. Датчики швидкості визначають, що машина повертає і тоді внутрішні та зовнішні колісні двигуни починають працювати з різною частотою обертання, а це знижує пошкодження ґрунту на кутах ділянок.

Система LiquidLogic є ще однією значною перевагою над попередньою моделлю. Вона має систему рециркуляції по всій штанзі з клапанами E-Stop на кожній форсунці, що дозволяє управляти вмиканням/вимиканням форсунки. Також система LiquidLogic тримає хімікати в підвішеному стані — це дозволяє оператору наповнювати штангу на шляху до поля, що запобігає простою.

Така функція економить кошти коли погодні умови різко змінюються і всю невикористану продукцію в насосі, трубі чи штанзі можна повернути назад в цистерну до тих пір, поки погодні умови не покращаться, а оператор зможе знову наповнити штангу і продовжити обприскування.

Система LiquidLogic серії С також має функцію автоматичного змішування, яка особливо важлива при роботі з порошками або гранульованими хімічними продуктами. Вона автоматично змішує продукт в цистерні, коли рівень рідини збільшується/зменшується, що запобігає спіненню.Радимо почитати