Новини

JCB пожертвував 2 телескопічні навантажувачі для усунення наслідків землетрусу в Індонезії

10 Жовтня 2018 221

Телескопічний навантажувач JCB 540-170 усуває наслідки землетрусу на острові Сулавесі
Телескопічний навантажувач JCB 540-170 усуває наслідки землетрусу на острові Сулавесі
Proteh.org

Компанія JCB безкоштовно передала владі Індонезії 2 телескопічні навантажувачі для усунення наслідків землетрусу та цунамі на острові Сулавесі. Про це повідомляє proteh.org.

Телескопічні навантажувачі Loadall 531-70 і 540-170 покликані допомогти острів'янам позбутися руйнувань, яких завдало стихійне лихо. Машини мають максимальну вантажопідйомність 3,1 і 4 т відповідно, оснащені різним змінним обладнанням, включаючи ковші і вилочні захвати. Всі ці пристосування дозволяють організувати роботу з видалення важких уламків і, в подальшому, для відновлення території.

«Масштаби стихійного лиха потрясли людей у всьому світі, і JCB завжди намагаються надати допомогу скрізь, де відбуваються катастрофи. Я сподіваюся, що наша пожертва прискорить роботи по очищенню і допоможе у подальшому відновлення», — наводить видання слова голови ради директорів JCB лорда Ентоні Бемфорда.

Повідомляється, що землетрус магнітудою 7,5 балів відбувся 28 вересня біля берегів острова Сулавесі в Індонезії. Епіцентр знаходився в 78 км від міста Палу, у відкритому морі на глибині 10 км, в результаті чого виникла двометрова хвиля цунамі, яка викликала величезні руйнування в місті та прилеглих районах. На даний момент повідомляється про 1944 загиблих, 683 зниклих без вісті. За попередніми оцінками, ще 152 людини залишаються під завалами.Радимо почитати