Новини

John Deere представив оновлений гібридний фронтальний навантажувач 944K

10 Жовтня 2018 220

Фронтальний навантажувач John Deere 944K
Фронтальний навантажувач John Deere 944K
John Deere

Компанія John Deere представила оновлений гібридний фронтальний навантажувач 944K з новим двигуном серії Final Tier 4, що володіє зниженою витратою палива. Також збільшився час безвідмовної роботи машини, а оператори отримають поліпшене робоче місце.

Про це повідомляє enki.ua.

«Клієнти заслуговують надійний колісний навантажувач, який активно працює, щоб мінімізувати час простою і при цьому споживає менше палива. Обладнаний 13,5-літровим двигуном Final Deer PING 4, новий навантажувач 944K може похвалитися на 9-14% меншою витратою палива, ніж його попередник з силовою установкою IT4. Нові та захоплюючі можливості 944K забезпечують операторам комплексне рішення, яке підвищує продуктивність завантаження і ефективно управляє витратами. Але ми також залишили популярні функції, такі як стандартний контроль тяги, який автоматично обмежує крутний момент на будь-якому колесі, коли відбувається буксування, що може привести до пошкодження шини», — говорить менеджер з маркетингу продукції John Deere Construction&Forestry Джон Честерман.

Оновлення двигуна, також призвело до того, що оператори отримали підвищення ефективності контролю навантажувача. Тепер це стандартна функція, яка має три настройки і дає оператору можливість більш результативно управляти 944K під час гальмування. Чим вище підключена функція, тим більше буде електричне гальмування. Коли спалахують всі три індикатора, навантажувач буде забезпечувати 33% збільшення продуктивності гальмування, при цьому продовжується загальний термін служби робочого гальма.

Інші модифікації машини включають в себе додавання сидіння оператора, яке обігрівається і вентилюється, що забезпечує максимальний комфорт під час роботи, а використання нового двигуна дозволило значно знизити рівень шуму, як в кабіні, так і зовні.

Також всі нові фронтальні навантажувачі 944K обладнані терміналами дистанційного запуску, розташованими поза кабіною, які дозволяють швидко і легко запустити двигун в холодну погоду з використанням зарядних пристроїв.Радимо почитати