Новини

На Тернопільщині зловмисники спалили сільгосптехніки на $60 тис.

9 Жовтня 2018 282

Pidpal
Фото тракторів, які підпалили зловмисники
img.depo.ua

У с. Кобилля Збаразького району невідомі здійснили підпал сільськогосподарської техніки на території фермерського господарства. Власник техніки оцінив збитки у $60 тис., та повідомив, що причина підпалу — його бізнес.

Про це повідомляє galas.te.ua.

Про злочин на місцеву лінію 102 повідомив власник фермерського господарства.

«Злочин трапився опівночі, з 6 на 7 жовтня. На територію тракторної бригади проникла група невідомих осіб та підпалила трактори. Зловмисників зафіксувала камера відеоспостереження. На ній видно, як чоловіки обливають транспорт якоюсь речовиною, підпалюють та тікають», — розповів начальник Збаразького відділення поліції Віталій Присяжнюк.

Господар сам почав гасити пожежу та ліквідував загоряння, проте два з трьох тракторів врятувати не вдалось. Примітно, що третя сільгоспмашина стояла окремо, тому їй і вдалось вціліти.

Зловмисників зафіксувала камера відеоспостереження. На ній видно, як чоловіки обливають транспорт якоюсь речовиною, підпалюють та тікають.

Працівники поліції звертаються до всіх, хто щось чув, бачив чи знає про ситуацію, яка трапилася на даному фермерському господарстві, повідомити на лінію 102 або за номером телефону чергової частини Збаража: (068)346-73-46. Анонімність гарантується.

 Радимо почитати