Новини

На базі Харківського НТУСГ відкрили навчально-науковий центр John Deere

8 Жовтня 2018 226

John_Deere_Training_Center
На базі Харківського НТУСГ відкрили навчально-науковий центр John Deere
khntusg.com.ua

На базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського НТУСГ ім. П. Василенка відкрито навчально-науковий центр John Deere Training Center. Відкриття стало можливим завдяки співпраці з дилером John Deere компанією Agristar.

Про це повідомляє khntusg.com.ua.

John Deere Training Center створений для ефективної підготовки студентів для агробізнесу Східного регіону України. Основним завданням центру є координація з підготовки користувачів сучасної закордонної техніки, сервіс-менеджерів та менеджерів з продажу.

Такий центр створюється вперше в університеті аграрного профілю України, до цього такі центри були відкриті тільки в декількох країнах Європи та США. Така форма освіти формує зовсім новий рівень підготовки студентів.

Директор Agristar Олег Слободяник відзначив важливість взаємодії між бізнесом та освітою для ефективного розвитку та підкреслив, що на сьогодні 10% працівників компанії це випускники університету.

Студенти центру матимуть змогу познайомитись з світовими практиками, інноваційними рішеннями, проходити тренінги та навчатись у провідних фахівців України.

Під час відкриття центру було підписано угоду про співпрацю між університетом та компанією Agristar. Представники двох сторін зазначили, що навчально-науковий центр John Deere Training Center дозволить виступити освіті, науці та виробництву єдиним фронтом на шляху розвитку аграрної галузі Харківщини.Радимо почитати