Новини

Американці створили робота, що буде обслуговувати гідропонну ферму

5 Жовтня 2018 155

Angus
Агро-робот ангус
uk.businessinsider.com

Стартап Iron Ox, заснований в Каліфорнії, показав приклад того, як буде виглядати роботизована ферма, яку обслуговує мобільний робот на ім'я Ангус. Вартість агро-робота наразі складає 1000 фунтів стерлінгів.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

За думкою розробників Ангуса, сільськогосподарська галузь вже давно потребує модернізації, але є однією з найперспективніших. Опитавши місцевих фермерів про найнагальніші потреби, розробники дізнались про величезний дефіцит робочої сили в агросекторі.

Створена роботизована технологія переносить весь процес вирощування продукції в сучасну гідропонну теплицю, різні датчики повідомляють штучному інтелекту інформацію за багатьма параметрами, а штучний мозок обробляє дані і посилає Ангуса виконувати завдання.

«Тепер у нас є справжній робот, що працює в реальному теплиці, і показує прекрасні результати», — говорить один з авторів розробки.

За день роботи Ангус збирає урожай культур понад двох десятків сортів. При цьому, кожна культура має свій вегетативний цикл.

Завдяки своїй новій технології Iron Ox виробляє в 30 разів більше продукції на акр, ніж традиційні ферми.Радимо почитати