Новини

Deere&Company оголосив про кадрові зміни у вищому керівництві

5 Жовтня 2018 209

Deere_&_Company
Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

Deere & Company оголосила про зміни в керівництві у відповідь на запланований вихід цього року на пенсію члена вищого керівництва.

Про це повідомляє news.agropages.com

«Ми скористаємося цією можливістю, щоб перегрупувати команду вищого керівництва для збільшення ефективності, подальшого розвитку лідерських талантів і більш ефективного узгодження організації для забезпечення виконання бізнес-стратегії компанії,» — говорить голова і генеральний директор Семюель Р. Аллен.

Наступні зміни вступлять в дію з 15 листопада:

Макс А. Гвінн, 60 р., виходить на пенсію в якості Президента всесвітнього підрозділу будівництва і лісового господарства.

Джеймс М. Філд, 55 р., призначений Президентом всесвітнього підрозділу будівництва і лісового господарства.

Джон С. Мей, 49 р., призначений Президентом всесвітнього підрозділу Agriculture & Turf — глобальні платформи Harvesting & Turf, сільськогосподарські рішення, Північна і Південна Америки та Австралія.

Марк фон Пенц, 55 р., призначений Президентом всесвітнього підрозділу Agriculture & Turf — глобальні платформи Трактори і Кормозаготівля, Європа, СНД, Азія, Африка.

Радж Калатур, 50 р., призначений Старшим віце-президентом, фінансовим директором і головним інформаційним директором.

Гвінн виходить на пенсію після 38 років відмінної служби в Deere. Почавши роботу в Deere в якості інженера в 1980 році, його кар’єра включала ряд керівних посад. У 2012 році Гвінн приєднався до вищого керівництва як Старший віце-президент відділу кадрів, комунікацій, зв’язків з громадськістю та трудових відносин. З жовтня 2014 року він був президентом всесвітнього підрозділу Construction & Forestry і в 2017-му керував придбанням компанії Wirtgen Group, світового лідера з дорожньо-будівельної техніки. Це було найбільшим придбанням компанії і кроком, який додав її підрозділу будівельної техніки світового масштабу.

Філд, який був президентом підрозділу Agriculture & Turf, стане наступником Гвінна і займе посаду президента всесвітнього підрозділу будівництва і лісового господарства.

Мей візьме на себе управління підрозділом Agriculture & Turf в обох Америках та глобальними платформами Harvesting & Turf, а також продовжить очолювати платформу продуктів догляду за врожаєм і групу Інтелектуальні рішення.

Фон Пенц додасть продуктову платформу Кормозаготівля до існуючих обов’язків з управління платформою Трактори в Європі, країнах СНД, Азії та Африці. Об’єднання цих двох платформ посилить орієнтованість Deere на постійне глобальне зростання.

Калатур продовжить перебувати на посаді фінансового директора і візьме відповідальність за інформаційно-технічну сферу компанії — це крок, який допоможе позиціонувати інформаційні технології як стратегічну конкурентну перевагу для Deere.Радимо почитати