Новини

Claas розширив модельний ряд косарок Disco

4 Жовтня 2018 200

Claas_Disco
Фронтальна косарка Claas Disco
images.la.lv

Компанія Claas додала шість нових моделей до фронтальної косарки Disco 3600 та Disco 3200 (з та без оснащення).

Про це повідомляє laukos.la.lv.

Завдяки новому інноваційному дизайну діапазон косильного валу збільшився до одного метра, та забезпечується фіксованою передньою гідравлікою трактора. Це дає змогу точного та незалежного копіювання поверхні ґрунту шляхом переміщення валу вгору/вниз.

Нові моделі можуть працювати з робочою шириною 3 м та 3,4 м.

Головною зміною в нових моделях Disco є абсолютно нова рама з інтегрованою кінематичною системою. Косарка може копіювати нерівності ландшафту, підіймаючись на 60 см та опускаючись нижче нульового рівня на 40 см. Крім того, косарка здатна рухатись з відхиленням до 30° відносно центру кріплення, що дає змогу обходити перешкоди.

Рівень тиску в системі кріплення можна регулювати в будь-який момент роботи за допомогою гідравлічної системи односторонньої дії.

Ріжучий інструмент Max Cut, яким оснащені нові моделі, є запатентованою розробкою Claas, та використовується на всіх моделях лінійки, а також відрізняється  цілісними хвилястим перфорованим корпусом. Така форма дає можливість знімати косильні диски на передній панелі, що забезпечує ще кращу якість різання у будь-яких робочих умовах.

За бажанням, нові моделі Disco можуть бути оснащені попереджувальними знаками та сигнальними ліхтарями, а також подвійними широкими дзеркалами, які підвищують видимість під час руху по дорозі.Радимо почитати