Новини

Yetter Farm Equipment представив пристрій для подрібнення стебел кукурудзи

3 Жовтня 2018 220

Yetter_Farm_Equipment
Пристрій для подрібнення стебел кукурудзи Yetter Farm Equipment
profi.co.uk

Північноамериканська компанія Yetter Farm Equipment розробила запатентований пристрій для подрібнення стебел кукурудзи, який кріпиться під кукурудзяною жаткою комбайна.

Про це повідомляє profi.co.uk

Кукурудза є достатньо поширеною культурою, проте сьогоднішні гібриди мають жорсткіші стебла, які більше пошкоджують шини й гумові гусениці зернозбирального комбайну. На допомогу прийшов подрібнювач Yetter 5000 Stalk Devastator, який використовує пласкі сталеві стержні, приварені до роликів з приводом від коліс, для подрібнення стебел.

Цей роликовий агрегат не потребує додаткової потужності, він може розміщуватися перед колесами/гусеницями або по всій ширині жатки. Стержні на кожному ролику зазвичай обробляють 2 або 3 ряди за раз з регульованим притискним тиском, що забезпечують дві спіральні натискні пружини діаметром 12 мм. Середня вага на ряд становить приблизно 54 кг.

В компанії говорять, що захист гуми є не єдиною перевагою, тому що подрібнені пожнивні рештки знижують ерозію ґрунту, стебла залишаються на місці у вітряний день, а також прискорюється процес розкладання. Розплющена стерня також зменшує знос шин/гусениць трактора під час подальшого обробітку.

В компанії говорять, що цей ролик швидко та легко встановлювати, він доступний з комплектом для кріплення і підходить до більшості кукурудзяних жаток (Challenger, Case IH, Claas, John Deere, Drago, Geringhoff, Gleaner та Massey Ferguson). Моделі доступні для жаток з подрібнювачем і без, а ширина міжряддя може варіюватися від 50 см до 76 см. Ролики блокуються, якщо не використовуються на полі або під час транспортування.Радимо почитати