Новини

Китайці створили міні-робота, який транспортує рослини з тіні на сонце

3 Жовтня 2018 220

Vincross_HEXA
Крабоподібний робот HEXA від Vincross
niklife.com.ua

Пристрій під назвою HEXA нагадує крабоподібного робота, має шість ніг, та перевозить на свої спині горщик з рослиною за потребою в тінь або на сонце.

Про це повідомляє tokar.ua.

Розробка робота-садівника належить китайській компанії Vincross. Інженери, переглянувши відомий мультфільм, створили міні-машину, схожу на покемона Бульбазавра. А надихнув авторів розробки засохлий соняшник, що потрапив на очі під час однієї виставки.

Робот, за потреби, виходить на світло або відходить у тінь, «бавиться» з людиною, якщо натиснути на «панцир», а якщо рослині потрібна вода, виконує танець, аби привернути увагу власника.

«У рослин пасивна роль. Ви можете покришити їх на салат, спалити, витягнути з землі, і вони нічого з цим не зроблять. Вони найменш вільні серед усіх живих істот», — говорить розробник HEXA.

HEXA працює на операційній системі MIND, також створеній Vincross. ОС заснована на ядрі Linux і оптимізована під роботів. Голова «краба» обертається на 360°, має камеру на 720р та сенсор, який бачить перешкоди. Вартість HEXA стартує від $949.

 Радимо почитати