Новини

Goodyear представив найбільшу в світі тракторну шину на Farm Progress Show

2 Жовтня 2018 220

Goodyear
Шина Optitrac LSW від Goodyear
profi.co.uk

Шина Optitrac LSW (Low Side Wall) 1400/50R32 від Goodyear важить 1,13 т (разом з диском), має діаметр 2,08 м і на сьогодні є найбільшою в світі сільськогосподарською шиною.

Про це повідомляє profi.co.uk

Власник Goodyear Titan International говорить, що не може зробити величезні шини шириною 1,35 м достатньо швидкими. Деякі з них використовуються на комбайнах, але більшість з тих, що продаються, використовуються на тракторах з шарнірно-зчленованою рамою. Це, зокрема, Case IH Steiger та John Deere 9R. Умови на цьогорічній виставці були ідеальними, щоб показати рівень прохідності нових шин на 9620R.

В компанії орієнтуються на ринок гумових гусениць і вважають, що продуктивність шин 1400 знаходиться на відповідному рівні. За північноамериканськими стандартами, відносно компактна транспортна ширина трактора 3,65 м, оснащеного шинами 1400, є перевагою для тракторів, які постійно знаходяться на дорозі.

Номінальний тиск у шинах становить 1,58 бар, навантаження 10,3 т. У Північній Америці набір з чотирьох таких шин з дисками коштує близько $ 50 000.

В компанії вважають, що оснащення тракторів з жорсткою рамою найбільшими в світі сільськогосподарськими шинами є лише питанням часу.Радимо почитати