Новини

Агрореммаш-спецтехніка презентував садові та виноградні обприскувачі під час AgroExpo 2018

2 Жовтня 2018 227

Агрореммаш_спецтехніка
Обприскувач MaxiMarin
Traktorist.ua

На AgroExpo 2018 український виробник сільгосптехніки «Агрореммаш-спецтехніка», що входить до складу групи компаній MaxiMarin, презентував декілька різновидів садових, виноградних та ягідних обприскувачів, косарки та пристовбурні фрези італійського виробництва. Розробкою обприскувачів компанія займається самостійно, використовуючи для конструкції машин українські та італійські комплектуючі.

Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив менеджер з продажу компанії Микола Солодєєв.

«Бочку зі скловолокна, оцинковану раму та колону ми виготовляємо в Кропивницькому, використовуємо вітчизняні шини, шахту і колону. Насос, форсунки, регулятор, пропелер — італійські. Раніше ми були імпортерами, привозили багато закордонної техніки, а тепер взяли найкраще у різних виробників і на базі свого досвіду та відгуків зробили обприскувач власного виробництва», — говорить Микола Солодєєв.

На виставці було презентовано обприскувачі турбінного, вентиляторного та шахтового типу. Турбінний обприскувач, за словами представника компанії, економний та ефективний. Такі моделі вже придбали виноробні господарства Коблево та Шабо. Модель має насос 50 Бар, гідравлічну систему розкладання, та охоплює відразу два ряди насаджень.

Крім того були продемонстровані обприскувачі для садів з високою кроною з показником ефективної роботи 7-8 м, а також шахтовий обприскувач спрямованої дії.

Наразі компанія не є учасником держпрограми часткової компенсації вартості сільгосптехніки.

«Українських запчастин та комплектуючих у техніці приблизно 15-20%, і це в основному металеві частини Українських насосів, форсунок, вентиляторів, фільтрів високого тиску поки що немає, а італійці дають високу якість та досвід на виробництві цих запчастин. Як тільки в Україні з'явиться якісні аналоги — відразу будемо їх брати», — коментує Микола Солодєєв.Радимо почитати