Новини

Гусеничний Claas Jaguar успішно пройшов випробування

2 Жовтня 2018 94

Claas_Jaguar
Гусеничний Claas Jaguar проходить випробування
profi.co.uk

Незалежні випробування, проведені провідним німецьким університетом, підтверджують, що кормозбиральний комбайн Claas Jaguar 960 Terra Trac з встановленою на заводі гусеничною стрічкою допомагає зменшити ущільнення ґрунту.

Про це повідомляє profi.co.uk

Наукові співробітники Кільського університету прикладних наук встановили, що навіть при оснащенні найвужчими гусеницями 635 мм площа контакту становить 1,3 м3, що вдвічі більше, ніж з шинами 800 мм.

З системою регулювання тиску в шинах, яка також доступна з заводу для заднього мосту, однією з переваг 960 Terra Trac (TT) є те, що він не встрягає глибоко в ґрунт при роботі в складних вологих умовах на полі.

Крім того, система захисту на поворотній смузі гусеничного приводу TT дуже корисна при повороті на пасовищі, коли опорні ролики на кожному гусеничному блоці притискаються гідравлічно, передній ведучий ролик підіймається і площа контакту зменшується приблизно на третину, щоб не пошкодити траву. Вимірювання, здійснені співробітниками університету, показують, що з опущеними опорними роликами ущільнення ґрунту нижче, ніж з колісною машиною.

На дорозі габаритна ширина комбайну з гусеницями 635 мм залишається в межах 3 м. Також доступні гусениці шириною 735 мм та 890 мм. Версія з гусеницями 890 мм має ширину 3,5 м. Всі три варіанти мають максимальну швидкість 40 км/год.

В минулому році на Agritechnica цей агрегат презентувався як прототип. Claas вважається першим виробником, який пропонує спеціальну гумову гусеничну стрічку на самохідному кормозбиральному комбайні. Польові випробування продовжуються, а інформація про старт продажів 960 Terra Trac поки недоступна.

 Радимо почитати