Новини

Grimme та Stanhay уклали угоду про стратегічне партнерство

1 Жовтня 2018 143

grimme_and_stanhay
Grimme та Stanhay оголосили про стратегічне партнерство
profi.co.uk

Першим результатом стратегічного партнерства між німецькою компанією Grimme та британською Stanhay стала презентація на голландській виставці обладнання для овочівництва Bejo Zaden пневматичної сівалки ProAir.

Про це повідомляє profi.co.uk

На популярній виставці була представлена пневматична сівалка ProAir компанії Stanhay, але під брендом Grimme. Ця маркетингова угода поширюється на 7 країн, зокрема, Китай, Німеччину, Польщу, Росію, Нідерланди, Великобританію та Ірландію, де ProAir буде доступна ексклюзивно через дилерів Grimme. Stanhay продовжить продавати цю машину під своїм брендом і у фірмовому забарвленні в решті країн.

Обидві компанії розглядають це стратегічне партнерство як виключно виграшне, оскільки воно дозволить Stanhay розширити ринок збуту через дилерську мережу Grimme, а німецький виробник стане на крок ближче до пропозиції повної лінійки обладнання для овочівництва.

Сівалка ProAir має широкий вибір робочої ширини і висіваючих секцій до 6,5 м, а також статичні і складні рами до 15 рядів. На виставці була представлена чотирирядна сівалка для моркви.

Офіційний запуск Grimme ProAir, яка продовжує виготовлятися в Борні, відбудеться в грудні на виставці Grimme Technica, яка пройде в головному офісі компанії в Дамме, Німеччина.

Вперше побачити Grimme ProAir у Великобританії можна буде на виставці LAMMA, а доступна машина буде у обраних дилерів з січня 2019 року.

Напередодні запуску дилери навчаються управляти новою машиною, в різних країнах облаштовують склади з запасними частинами. В Grimme говорять, що ще рано говорити про те, чи планує компанія випускати інші продукти Stanhay у фірмовому червоному кольорі.Радимо почитати