Новини

FPT представив технологію водневих паливних елементів

28 Вересня 2018 220

FPT_Industrial
Концепт трансмісії на водневому паливі
profi.co.uk

Науково-дослідна команда компанії FPT Industrial працює над проектом технології використання водневих паливних елементів, які в довгостроковій перспективі дозволять досягти нового нульового рівня викидів для комерційних транспортних засобів.

Про це повідомляє profi.co.uk

На виставці комерційних транспортних засобів IAA, яка відбулася на цьому тижні в Гановері, був представлений концепт трансмісії на водневому паливі, який був розроблений з вуглеволоконним паливним баком, з якого водень перетікає прямо в паливні елементи для генерації електроенергії, що приводить в дію двигун 400 кВт (536 к.с.).

FPT Industrial, бренд трансмісій для CNH Industrial (Case IH, New Holland та Steyr), вірить, що водень можна виробляти локально завдяки відновлюваним джерелам енергії, наприклад, біометану, вітру або сонячній енергії.

Кілька років тому New Holland презентував трактор з водневим двигуном NH2, який мав потужність 50 кВт і виграв золоту медаль на виставці SIMA-2009. Прототип другого покоління, представлений на виставці Agritechnica-2011, мав потужність 100 кВт (135 к.с.).

Пізніше цей проект був призупинений і компанія зосередилася на тракторах з метановим двигуном. Проте представлений на виставці IAA концепт показує, що  технологія використання водневих паливних елементів досі актуальна для FPT Industrial. Офіційних заяв ще не було, але є припущення, що науково-дослідна команда компанії таємно працює над трактором з водневим двигуном.Радимо почитати