Новини

Австралійці отримали $14 млн інвестицій для виробництва роботів-обприскувачів

27 Вересня 2018 168

SwarmFarmRobotics
Міні робот для обробки полів хімікатами SwarmFarm Robotics
graincentral.com

Австралійський стартап, концепція якого базується на використанні міні роботів для обробки полів хімікатами, залучив $ 14 млн інвестицій для промислового виробництва сільгоспроботів. Перші 50 роботів можна буде орендувати за $ 6000 в місяць.

Про це повідомляє aggeek.net.

Компанія SwarmFarm Robotics вже цього року має запустити промислове виробництво безпілотних міні-роботів. Відповідно до фінансових прогнозів, початковий дохід компанії має зрости до $ 50 млн до 2023 року.

Головною метою розробки є підняття продуктивності системи землеробства та виконання основних сільськогосподарських завдань (посадки, боротьби з шкідниками та бур'янами, внесення добрив і збір врожаю).

Доходи SwarmFarm Robotics планує отримувати з оренди роботів, продажу запчастин до них, оновлення програмного забезпечення та технологічної підтримки випущеної ними техніки.

Перші моделі розробки оснащені дизельними моторами на 18-кВт, здатні проходити до 8 км на годину, обробляючи бур'яни. Гідравлічні і електронні компоненти трактора легко замінюються при поломці.

Демонстраційні прототипи будуть створені за участю партнера по розвитку Bosch, який допоможе в розробці внутрішньої системи робота, виробництві та постачанні компонентів.

На роботах будуть встановлені обприскувачі з 8-метровими штангами, які будуть досягати того рівня узгодженості дій і економічної рентабельності, який на сьогодні недоступний для традиційних фермерських методів внесення хімікатів.Радимо почитати