Новини

На AgroExpo 2018 презентували аплікатор для внесення рідких добрив від Blu-Jet

27 Вересня 2018 196

Blu_Jet_AT4015
Аплікатор для внесення рідких добрив AT4015 від Blu-Jet
Traktorist.ua

Під час AgroExpo 2018, що наразі триває в Кропивницькому, компанія АСП Груп, офіційний представник техніки Blu-Jet від американського виробника Thurston, презентувала техніку для внесення всіх видів добрив — сухих, рідких, газоподібних. Два презентовані агрегати спеціалізуються на внесенні рідких добрив — безводного аміаку та аміачної води, КАС, РКД. Для українського ринку такі агрегати найбільш актуальні, адже у зв’язку з періодичною посухою та погодними умовами сухі добрива не будуть діяти так ефективно, як рідкі.

Про це під час заходу в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив заступник директора АСП Груп Антон Волошин.

Моделі мають ширину захвату 10 м та 12 м, робочий насос з гідравлічним приводом від колеса. Об'єм робочого баку у лінійці аплікаторів варіюється від 2 т до 11,5 т, ширина захвату від 6 м до 27,5 м.

«Ми продаємо наші агрегати по всій Україні. Ринок потребує нашого обладнання. Адже агрегати допомагають підживлювати рослини в період вегетації. Крім того обладнання підходить як для зернових, так і для просапних культур. Робочий кліренс агрегату до 79 см, а це дає можливість підживлювати рослину, наприклад кукурудзу, до 7-8 листа», — говорить Антон Волошин.

Агрегат має спеціальні колеса з великим радіусом, як у обприскувачів, що забезпечує знижений тиск на ґрунт. Також доступна опція на гусеничному ходу. Робочі органі розроблені та запатентовані заводом Blu-Jet.

Серед обладнання є і новинка — агрегат, що регулює норми внесення та притискання кожного з робочих органів через спеціальну систему. Як результат — кожен сошник входить у ґрунт на однакову глибину.Радимо почитати